O mne ...

Kandidát na poslanca KVP

Študoval som na Technickej univerzite v Košiciach – Strojnícka fakulta. Podníkám v oblasti informačných technológií, vývoja aplikácií a reštauračných systémov.Už ako mladý človek som mal to štastie a mohol som cestovať a pracovať v zahraničí. Chodil som s otvorenými očami a učil sa. Vtedy som si uvedomil, aké šťastie sme mali, že naši rodičia vybojovali roku 1989 slobodu a hlavne slobodu voľby. Sloboda, spravodlivosť, prosperita, ľudské šťastie – to boli ideály revolúcie a dnes sa za týmito ideálmi ohliadam opäť. V komunálnej politike v našom meste Košice pôsobím už roky, stretávam sa s ľuďmi a riešim ich každodenné problémy.

Rozhovor

V čom ste iný?
Prinášam nový vietor do plachiet ako do miestneho tak aj do mestského zastupiteľstva. Som mladý človek, ktorého neťaží žiadna minulosť a mám potrebný „drive“. Som schopný prinášať spolu s dobou nové vízie a riešenia pre komunálnu politiku.

O čom budú tieto komunálne voľby?
Tieto voľby budú podľa môjho názoru iné ako tie ostatné. V našej spoločnosti sa vytvára akási frustrácia, skepsa voličov vo vzťahu k voľbám.
Tieto voľby budú o návrate politikov spať k rozhovorom s ľuďmi, o uchádzaní sa o každý jeden hlas, o presviedčaní ľudí, že voliť sa oplatí, o presviedčaní, že treba veľmi dôsledne zvážiť, komu dajú ľudia svoj hlas. Ten, kto dokáže presvedčiť voliča, že ide do volieb s tým, že si zašpiní ruky od práce a nie svoje svedomie, ten bude mať vyhraté.

Ako chcete oslovovať voličov?
Do kampane idem s chuťou, elánom ale najmä s pokorou. Moja kampaň bude založená na osobných stretnutiach s potenciálnymi voličmi. Mienim diskutovať, argumentovať, objasňovať a žiadať každého jedného človeka, že mi bude poctou reprezentovať jeho hlas v miestnom aj mestkom parlamente a hájiť záujmi Sídliska KVP. Okrem toho využijem klasické formy oslovovania ľudí letákmi a volebnými materiálmi, či kampaňou na internete a sociálnych sieťach.

Akým mottom sa v živote riadite?
Páči sa mi myšlienka Winstona Churchilla: „Všetky veľké veci sú jednoduché a mnohé možno vyjadriť jediným slovom: sloboda, spravodlivosť, česť, povinnosť, milosrdenstvo, nádej.“

Ako Vám môžeme pomôcť?
- Zdieľaním stránky na sociálnych sieťach
- Ústnym podaním informácie svojim známym

S úctou Roman Matoušek
 

NAPÍŠTE NÁM

Email (Povinné)

Poznámka

Zápis

Visual CAPTCHA
Overovací kód

Visual CAPTCHA
Overovací kód